Chimaru

Forum klanu Chimaru z gry RoM


  • Index
  •  » O nas
  •  » Wstępny Regulamin Guild Chimaru

#1 2011-03-24 10:12:29

Lora

Rada Klanu

Zarejestrowany: 2011-03-23
Posty: 12
Punktów :   

Wstępny Regulamin Guild Chimaru

"Każdy członek Guild Chimaru jest zobowiązany do przeczytania, zrozumienia oraz zaakceptowania po przez podpisanie się pod poniższym regulaminem."



1: Każdy członek naszej Guild jest zobowiązany do korzystania z komunikatora głosowego "Ts3" udzielonego przez administratorów Guild.

2: Każdy członek Guild zobowiązany jest do korzystania z Forum Guild oraz przeglądania aktualnych informacji związanych z naszą społecznością.

3: Rada Guild, jak i również inni członkowie naszej społeczności są zobowiązani do pomocy innym graczą w miarę swoich możliwości jak i również kiedy nie będzie to miało wpływu na rozwój ich własnych postaci.

4: Każdy Gildiowicz bez względu na wiek, płeć jest sobie równy, nie ma ważniejszych i mniej ważnych, każdy jest człowiekiem i należy każdego traktować z równym sobie szacunkiem.

5: W guild jest wymagany szacunek względem siebie o czym mowa w pkt 4 regulaminu Guild i zobowiązuje się wszystkich Gildiowiczów do kulturalnego zachowania względem naszej społeczności jak i również względem innych Guild oraz graczy niezależnych.

6: Złamanie w/w punktu będzie grozić upomnieniem po czym jeśli dana osoba nie zmieni swojego zachowania będzie niestety zmuszona do opuszczenia naszej społeczności.

7: Każdy Gildiowicz zobowiązany jest do wpłacania tygodniowo po:
   
    1-20 poziom postaci głównej - 10.000 golda
    21-30 poziom postaci głównej -15.000 golda
    31-40 poziom postaci głównej - 20.000 golda
    41-50 poziom postaci głównej - 25.000 golda
    51- wzwyż poziomu postaci głównej 30.000 golda

W/w wpłaty będą przeznaczane na rozwój naszej Guild i tylko i wyłącznie w tym celu są zbierane.

8: Materiały czyli Surowce potrzebne na rozbudowe każdy Gildiowicz wpłaca obowiązkowo po 5tys punktów tygodniowo.

9: Dodatkowo każdy Gildiowicz może wpłacać dowolne datki w postaci golda lub surowców potrzebnych na rozbudowę poziomu guild oraz Zamku Guild co na pewno znacznie przyśpieszy ten proces jak i również będzie to dodatkowo nagradzane.

10: W naszej Guild na każdym etapie gry będzie funkcjonował system punktów znany jako DKP na których będzie oparte min rozdzielanie przedmiotów, statystyk itp  jak i również na podstawie których będzie przyznawana kolejność pierwszeństwa na Raid.

11: W/w punkty punkty będzie można zbierać już od najniższych poziomów np. po przez dodatkowe wpłaty golda na guild , surowców jak również bierny udział w Raidach oraz pomoc innym graczą. (Dodatkowe informacje związane z systemem Dkp będą na bieżąco dodawane w osobnym temacie)

12: Rekrutacja ludzi odbywa się po przez indywidualną rozmowę z Radą Guild lub jednym z nich na komunikatorze "Ts3". Każdy z graczy który będzie chciał przyjąć nową osobę do Guild jest zobowiązany do poinformowania Kadry o tym zdarzeniu oraz zaproszenia takiej osoby na komunikator głosowy "Ts3" kanał 7
Vip pokój Gościnny.

13. Dotyczy forum. Na forum rejestrujemy się nickiem, którym mamy nazwaną postać w grze.

Offline

 

#2 2011-03-24 14:58:34

Seviiana

Starszy w klanie

Zarejestrowany: 2011-03-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Wstępny Regulamin Guild Chimaru

Witam

Zgadzam się z wszystkimi pkt. oprócz pkt.8 ja uważam ze 5tys. tygodniowo jest to trochę za dużo

Offline

 

#3 2011-03-24 20:14:10

 Eksan

Rada Klanu

11110503
Zarejestrowany: 2011-03-23
Posty: 16
Punktów :   
I profesja:: Rycerz 61
II profesja:: Zwiadowca 51

Re: Wstępny Regulamin Guild Chimaru

Mnie się podoba, jedyne ewentualne uwagi mogły by być do system DKP(chce zobaczyć jak to rozwiążesz, np: staty z insty czy coś takiego). Uwagi wynikają z tego że nie korzystałem z podobnych systemów wcześniej więc nie wiem jak by to wyglądało

5k surowców to dobra liczba<zamroczenie umysłu było>. Ewentualnie można by było zrobić przelicznik surowców na kasę, by zakupić surowce, ale to jak chcecie

Dla mnie jest git, akceptuje.

Jak będziemy pewni że jest dobry regulamin proszę o przesuniecie do pod forum o nas.

Pozdrawiam
Eksan

Offline

 

#4 2011-03-27 09:39:05

 Lzysmierci

Użytkownik

10609715
Call me!
Skąd: Paszkowszczyzna
Zarejestrowany: 2011-03-27
Posty: 1
Punktów :   
I profesja:: Kapłan
II profesja:: Mag

Re: Wstępny Regulamin Guild Chimaru

Akceptuję każdy pkt tego regulaminu oraz oznajmiam, że się z nim zapoznałem.

Pozwoliłem sobie edytnąć post i usunąć post w którym byłeś nie zalogowany.
Pozdrawiam
Eksan

Offline

 

#5 2011-03-27 12:49:21

Verdavalacar

Rada Klanu

Zarejestrowany: 2011-03-23
Posty: 6
Punktów :   

Re: Wstępny Regulamin Guild Chimaru

Po przeczytaniu posta powyżej dodałam 13 punkt regulaminu: 13. Dotyczy forum. Na forum rejestrujemy się nickiem, którym mamy nazwaną postać w grze. Nie wiem kto post powyżej napisał i aby wykluczyć takie sytuacje w przyszłości dodałam punkt 13.

Offline

 

#6 2011-03-28 23:57:24

Dawmor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-24
Posty: 1
Punktów :   
I profesja:: Rycerz
II profesja:: Kapłan

Re: Wstępny Regulamin Guild Chimaru

Oczywiście akceptuję regulaminek z małym dodatkiem jeśli można.Jaka jest szansa na przeliczenie kasy na materiał,ponieważ jak wiecie zbieram kapuste na ciuszki i łatwiej byłoby mi dać materiałki.

Offline

 

#7 2011-03-29 07:58:47

Lora

Rada Klanu

Zarejestrowany: 2011-03-23
Posty: 12
Punktów :   

Re: Wstępny Regulamin Guild Chimaru

Jeśli chodzi o przelicznik Golda na materiały niestety nie da się tego wykonać można ewentualnie wewnętrznie coś takiego stworzyć jeśli reszta nic nie będzie miała przeciwko. Co do Materiałów Podkreślam że najlepszym sposobem jest wpłacanie zielonych surowców ponieważ najwięcej dają i najtańszym kosztem.

Pozdrawiem Szefunio;P

Offline

 
  • Index
  •  » O nas
  •  » Wstępny Regulamin Guild Chimaru

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-swiat.pun.pl www.tophax.pun.pl www.anglicykjo2011.pun.pl www.transeuro.pun.pl www.shahrukh-juhi.pun.pl